serwis laptopów i notebooków :: serwis :: laptop :: notebook :: naprawa i serwis :: toshiba :: compaq :: hp :: dell :: ibm :: acer:: sprzedaż części do laptopów :: notebooki serwis

Nasza działalność oraz wiedza, które stale rozszerzamy, pozwala nam nawiązywać nowe kontakty z handlowcami na świecie przez co mamy lepszy dostęp do wielu części i podzespołów, które nie zawsze są dostępne na rynku krajowym, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Posiadamy cześci do notebooków takich marek jak:

TOSHIBA, HP, COMPAQ, DELL, IBM, ACER, ASUS, MAXDATA, FUJITSU-SIEMENS, BENQ, LG, BELINEA, SAMSUNG, LENOVO IDEAPAD i innych.

Baterie - bardzo ważne dla ludzi podróżujących oraz lubiących komfort. Mamy dostęp do baterii oryginalnych oraz zamienników. Oferowane przez nas zamienniki posiadają roczną gwarancję producenta, są dużo tańsze, a w działaniu niczym nie odbiegają od oryginałów. W sprzedaży mamy baterie do większości notebooków dostępnych na rynku. Wprzypadku zamówienia baterii proszę podać model komputera np Toshiba A200, Toshiba A300 , HP Pavilion dv5, Hp Pavilion DV7, HP Pavilion DV6000

Zasilacze - podobnie, jak w przypadku baterii, oferujemy zasilacze oryginalne oraz zamienniki. Posiadamy zasilacze do wszystkich modeli notebooków. Dobrze dobrany zasilacz to gwarancja prawidłowgo działania komputera. Na zasilacze udzielamy rocznej gwarancji. Przy zamówieniu zasilacza prosze podać parametry zasilacza i do jakiego notebooka chcą go Pastwo zakuipić .

Klawiatury - sprzedawane przez nas klawiatury, oryginały i zamienniki, są to podzespoły pochodzące od sprawdzonych dostawców, wyróżniające się wysoką trwałością. Na klawiatury oryginalne, gwarancja udzielana jest na 3 lub 6 miesięcy w zależności od producenta, natomiast na zamienniki, udzielamy 6-cio miesięcznej gwarancji.

Matryce - w ofercie posiadamy matryce w bardzo atrakcyjnych cenach. Są to matryce nowe bądź używane, w zależności od Państwa potrzeb. Oferujemy matryce:

Jeżeli szukasz matrycy zadzwoń do nas i podaj model matrycy lub laptopa . Montaż matrycy w serwisie gratis ( jeśli matryca została zakupiona u nas )

 

Pamięci RAM - w naszej ofercie znajdą Państwo pamięci takich producentów jak: Transcend, Kingston, Goodram. Posiadamy pamięci do starszych modeli notebooków, obsługujących pamięci PC100, PC133 oraz nowszych DDR I, DDR II, DDR III

Napędy - oferujemy nagrywarki DVD takich firm, jak: LG, LITE-ON, SAMSUNG.

Dyski twarde - posiadamy dyski renomowanych firm: Samsung, Western Digital, Seagate - są to dyski, zarówno na złaczu ATA, jak i nowsze SATA. Oferujemy dyski o pojemności od 80 do 500 gigabajtów.

Obudowy - w sprzedaży mamy obudowy do laptopów takich marek, jak: TOSHIBA, HP, COMPAQ, DELL, IBM, LENOVO, FUJITSU-SIEMENS, ACER, MAXDATA, BELINEA, Samsung ,LG i innych. Są to:

Zawiasy - zawiasy do notebooków: Asus, Toshiba, HP, COMPAQ, DELL, IBM, LENOVO, FUJITSU-SIEMENS, ACER, MAXDATA, BELINEA, LG i innych.

W naszej ofercie znajądą Państwo również:

Wszystkie zapytania odnośnie cześci proszę kierować na adres mailowy sprzedaz@crs.info.pl bądź przez wypełnienie formularza zapytań, dostępnego tutaj.

Prosimy o dołączenie takich informacji jak (większość znajduje się od spodu notebooka):

Większa ilość informacji pozwoli na skrócenie czasu odpowiedzi. Na wszystkie pytania staramy się odpowiadać, najszybciej jak to możliwe.

© 2009 CRS Notebook serwis. Wszelkie prawa zastrzeżone.